Kurumsal

TARİHÇE


1978 yılında babamız Ali Mübin UÇMAZBAŞ tarafından ilk adımları atılan firmamız kuruluş amacı olan saç satış, saç kesme ve saç bükme alanlarında sanayi bölgesinde 100 m2 kapalı alanda faaliyetlerine başlamıştır.

1985 yılında kapasite ve istihdamın artması ile imalat alanı yeterli gelmemiş olup bu yıl içinde 400 m2 imalat alanına sahip yeni bir yerde faaliyetlerine devam etmiştir.

2002 yılında gelindiğinde kurucumuz ve değerli babamız Ali Mübin UÇMAZBAŞ’ın vefatından sonra onun bıraktığı işletmemizi Semih ve Melih UÇMAZBAŞ kardeşler olarak faaliyetlerine aynen kaldığı yerden devam etmekteyiz. 2004 yılında Eskişehir sanayisinin taleplerini karşılamak ve kapasite artırımını sağlamak için yeni bir yatırım ile 600 m2 kapalı 600 m2 açık alanda yeni yatırım makinelerinin da devreye alınması ile müşterilerine hizmet etmeyi sürdürmüştür. Gelişen firmamızın kurumsal yapı kazanması için firmamız 2008 yılında Limited Şirket olmuştur. Bu süreçler içinde firmamız saç işleme merkezi kimliğini hak edecek her türlü Saç işleme, kesme, bükme , silindir kıvırma ve şekillendirme makinalarına yatırım yapmıştır.

2010 yılına gelindiğinde firmamız bölgesinde kendi alanında en güçlü firmalardan biri olmuş ve bunun sonucu olarak ta firmamız en son yatırımını Organize Sanayi Bölgesinde 1600 m2 kapalı alanda yeni bir fabrika kurmuştur. Her geçen gün kendini yenileyen ve yeni makineler ile üretim kabiliyetini arttıran firmamız ISO 9001:2000 kalite anlayışının getirdiği müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak ticari hayatını emin adımlar ile sürdürmektedir.